#Rotabu 4: Günahkar Yemek Tariflerinin Sahibi Kaan Yarman İle Hem Tam Kararında Tarifleri Hem de Karantina ve Sonrasındaki Rotabu Akışı Üzerine Çok Eğlenceli Bir Podcast

Bu podcastte bana sevgili Kaan eşlik ediyor. Sizler onu “Tam Kararında” olarak tanıyorsunuz. Kendisi kurumsal hayata veda ederek yeni bir hayata adım atarak iştah açan bol kalorili tariflerle insanı günaha sokan, tariflerine yazdığı manilerle epey popüler olan, çok eğlenceli, mutavazı ve başarılı bir aşçı. Kaan’la hem kurumsal hayata vede ederek tam kararında serüvenine nasıl başladığından konuştuk. Hem de karantina sürecinde evde neler yaptığından bahsettik. Karantinanın bittiği hayalini kurarak dışarı çıktığında izleyeceği keyif rotasını da sormadan bırakmadım. Yemek, aşçılık, mekan önerileri, kurumsal hayat, tatlı falı, karantinada yaşanan komik anlar.. Ne ararsanız bu sohbette var. Hadi bu keyifli sohbete siz de katılın, çok gülerek dinleyeceğinize eminim!

“Podcastleri iTunnes ve Spotify üzerinden de dinleyebilirsiniz. Dinlemek istediğiniz uygulamanın üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.”

Bir cevap yazın