#Rotabu 8: TRC American Diner’ın Kurucuları Buse Dövenci ve Ali Dövenci Çifti ile Marka Olma Yolculukları Üzerine Eğlenceli ve Aşk Dolu Bir Podcast

Bu yolculukta biraz da keşfettiğim ve hayranı olduğum mekanların bu noktaya nasıl geldiklerini kurucularından dinleyelim, onların marka olma rotalarını öğrenelim istiyorum. Bu sebeple, TRC American Diner’ın kurucularını davet ettim.  Amerikan lezzetlerini Türk mutfağına ait dokunuşlar ile harmanlayarak bizlerle tanıştıran ilk diner konseptli marka olan TRC American Diner’ın kurucuları aşçı Buse Dövenci ve şef Ali Dövenci ile sohbet ettik. Kişisel hayatlarından, marka yolculuklarına, karantinadan, yeme içme sektörünün geleceği hakkındaki öngörülerine kadar pek çok şey konuştuk! Ayrıca bize Beşiktaş’ta gönül rahatlığıyla gidebileceğimiz işletmelerin bilgisini de verdiler. TRC’nin yeni şubelerinin müjdesini de verdiler. Nerede olacaklarını merak edenleri sohbete bekliyoruz. Çok eğlenceli ve aşık bir çiftin, işini aşkla yapma hikayelerini dinledim ben. Sizin de aynısını düşüneceğinize eminim. Hadi gelin, sohbetimize ortak olun!

“Podcastleri iTunnes ve Spotify üzerinden de dinleyebilirsiniz. Dinlemek istediğiniz uygulamanın üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.”

#Rotabu

Bir cevap yazın