#Rotabu 5: Make-up ve Facechart Artist Uğur Kıral ile Moda Sektörü, Karantina ve Ev-İş Rutinleri Üzerine Keyifli Bir Podcast

Uğur, make-up ve face chart artist olarak birçok global markayla çalışıyor. Özelllikle yaptığı facechartlar herkesin dilinde! Bu yolculuğuna nasıl başladığının hikayesini dinleyerek başladık. Karantina süreci ile ilgili biraz sohbet ederek, karantinada çalıştığı 2 günün nasıl geçtiğini anlatırken dışarıda neler olduğunu da öğrenmiş olduk. Make-up artist olarak çalıştığı bir gün adeta sette onun yanındaymışız gibi günün nasıl geçtiğini paylaştı ve bu süreçle ilgili de hiç bilmediğim ne çok şey varmış dedim! Issız bir adaya düşsen klişesinden yola çıkarak, karantinada yanında mutlaka olmasını isteyeceğin 3 makyaj ürünü ne olur diye sordum, cevaplar makyaj çantanıza da ışık tutacak eminim. Son olarak da Uğur bizi her şeyin normal olduğu bir gün dışarıda izleyeceği rotaya götürdü. Hem çok öğretici, hem çok eğlenceli, bol kahkahalı ve makyaj tüyolu bir sohbete siz de katılın, bekliyoruz!

“Podcastleri iTunnes ve Spotify üzerinden de dinleyebilirsiniz. Dinlemek istediğiniz uygulamanın üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.”

Bir cevap yazın