Pepino’s Pizza

Uzun süre adada kalıyorsanız farklı seçeneklere yönelmek isteyebilirsiniz. Ona uygun bir öneri yapmak istedim ve nokta atışı harika bir mekanla geldim.

Pepino’s odun ateşinde pişirilen pizzalarıyla öyle iyi ki, tavernaları bırakıp buraya gelmek istersiniz zaten. Bir çift tarafından işletilen, çok tatlı çok lokal bir mekan. Girdiğiniz gibi bahçesiyle sizi karşılayacak. Ferah ve gizlenmiş bir bahçede keyifli ve lezzetli bir İtalyan akşamına hazır olun. Bu arada öğlen deneriz diyenler olacaktır şimdi, önce onları baştan uyarayım çünkü 18:00 sonrası açılıyorlar. Evet bence de öğlen açık olsa çok güzel olurdu ama akşam için de listenize almanızı çok isterim.

Avrupa’da pizzacılara gittiğimizde çoğunlukla domuz eti olan pizzalar olduğundan ve ben kişisel olarak tercih etmediğimden biraz zorlanıyorum. Burada da biraz öyle oldu, söylemeden geçmiyim. Dört peynirli pizza ve greek pizza imdadımıza yetişti neyse ki, ikisi arasında seçim yapamıyorum çok güzellerdi. Eğer domuz eti tercih ediyorsanız zaten çok iyi içerikler vardı. Makarna ve salatanın da menüde olduğunu ekliyim. Eğer taş fırında pizza varsa bir mekanda ben orada pizza yerim. Ayrıca tüm lokaller pizza yiyordu demek ki en iyisi pizzaları diye düşündük. Yaptığım seçimlerden çok mutlu olduk ama tabi diğerlerinde de aklımızın kaldığı bir gerçek.

Instagram postunu kaydetmeniz ve adada daha uygun fiyatlı bir gün geçirmek istediğinizde değerlendirmeniz çok tavsiye.